TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het jaar 2028 levert het miljardenbedrijf OmniCorp al jarenlang robots aan het Amerikaanse leger.
Tot nu toe zetten ze deze mechanische mensen alleen in het buitenland in, maar het bedrijf wil de omstreden technologie nu ook in eigen land gebruiken.
Wanneer politieagent Alex Murphy (Joel Kinnaman) ernstig gewond raakt in Detroit, grijpt OmniCorp de kans om van hem een cyborg te maken: half mens, half robot.
Het doel van het bedrijf is om in elke stad een RoboCop te hebben. Alleen had de multinational geen rekening gehouden met Murphy’s eigen wil en wraakzucht.
RoboCop is een remake van de gelijknamige cultklassieker uit 1987. Die film betekende de internationale doorbraak van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven.
Om deze remake net zo’n succes te laten worden, trokken de makers een groot blik Hollywoodacteurs open. Zo spelen naast Joel Kinnaman (bekend van The Killing en House of Cards) onder anderen Samuel L. Jackson, Gary Oldman en Michael Keaton een rol in de film.
Dit is waarom De Slimste Mens naar een ander tijdstip verhuist
12:42Muziekfeest verruilt het plein voor andere locatie
10:54KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit
10:47Video: Drama in The Real Housewives van het Zuiden: ‘Uitspraken van dat Mexicaantje kunnen niet door de beugel’
10:00De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'