TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Tobin Frost (Denzel Washington) is zijn leven niet meer zeker. Hij heeft staatsgeheimen verkocht. Voor zijn eigen veiligheid brengt de CIA Frost over naar een safehouse, een CIA-schuilplaats, in Kaapstad.
De nog vrij onervaren CIA-agent Matt Weston (Ryan Reynolds) heeft de leiding over dit safehouse. Met de komst van Frost wordt zijn taak een stuk ingewikkelder: ineens zijn er ook echt mensen die een reden hebben om het huis aan te vallen.
Als dat gebeurt, moet Weston als de wiedeweerga ervoor zorgen dat hij Frost op een andere veilige plek onderbrengt. Dat is nog een hele toer: Frost en Weston hebben in Safe House een hele horde huurlingen op hun hielen.
Als je denkt: Goh, wat ziet die martelscène in Safe House er realistisch uit, dat klopt. Denzel Washington liet zich écht waterboarden. Voor elk shot hoefde hij dat maar een paar seconden achter elkaar te weerstaan, maar toch.
Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de opnames voor de film in de favela’s van de Braziliaanse stad Rio de Janeiro zouden plaatsvinden. Omdat ze daar de veiligheid van cast en crew niet konden garanderen, zagen de producenten daarvan af. Uiteindelijk kozen ze ervoor om in de Zuid-Afrikaanse stad Kaapstad te filmen.
Safe House is op dinsdag 1 april 2025 om 20:30 uur te zien op Veronica.
Bargasten VI samen het theater in
13:55Buddy Vedder mist Loretta Schrijver enorm: 'Het was en is een geweldige vrouw'
13:54Zo ziet de finaleweek van Big Brother 2025 eruit
13:33Carlo Boszhard hoopt dat kijkers de stellen uit Married at First Sight een eerlijke kans geven
11:22'Realityserie Yolanthe krijgt een tweede seizoen'