TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Tobin Frost (Denzel Washington) is zijn leven niet meer zeker. Hij heeft staatsgeheimen verkocht. Voor zijn eigen veiligheid brengt de CIA Frost over naar een safehouse, een CIA-schuilplaats, in Kaapstad.
De nog vrij onervaren CIA-agent Matt Weston (Ryan Reynolds) heeft de leiding over dat safehouse. Met de komst van Frost wordt zijn taak een stuk ingewikkelder: ineens zijn er ook echt mensen die een reden hebben om het huis aan te vallen.
Als dat gebeurt, moet Weston als de wiedeweerga ervoor zorgen dat hij Frost op een andere veilige plek onderbrengt. Dat is nog een hele toer: Frost en Weston hebben een hele horde huurlingen op hun hielen.
Als je nou denkt: "Goh, wat ziet die martelscène in Safe House er realistisch uit." Dat klopt. Denzel Washington liet zich voor deze scène echt waterboarden. Voor elk shot hoefde hij dat maar een paar seconden achter elkaar te weerstaan, maar toch.
Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de opnames voor de film in de favela's van de Braziliaanse stad Rio de Janeiro zouden plaatsvinden. Omdat ze daar de veiligheid van cast en crew niet konden garanderen, zagen de producenten daar vanaf. Uiteindelijk kozen ze ervoor om in de Zuid-Afrikaanse stad Kaapstad te filmen.
Partnerbijdrage
Deze tv-zenders brengen een ode aan Rob de Nijs
14:00Rob de Nijs op 82-jarige leeftijd overleden
13:40Er komt toch geen tweede seizoen van De Cirkel
13:18Op deze datum gaat The Real Housewives van het Zuiden van start
12:28Martien Meiland: 'Hier heb ik botox in laten spuiten'