TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wetenschapper Will Foster (Keanu Reeves) doet baanbrekend werk. Hij onderzoekt de mogelijkheden om mensen te klonen.
En dat gaat hem behoorlijk goed af. Het is hem in Replicas al min of meer gelukt het bewustzijn van een overleden soldaat in een robot te plaatsen.
Ondanks die doorbraak is Will nog niet klaar met de ontwikkeling van zijn kloontechniek. Nog lang niet.
Toch besluit hij zijn vinding al in de praktijk toe te passen. De aanleiding is niet bepaald vrolijk.
Bij een auto-ongeluk komen Wills vrouw en kinderen om het leven. Omdat hij zonder hen het leven niet meer aankan, probeert hij zijn gezin te klonen.
Keanu Reeves was vanaf het begin betrokken bij de ontwikkeling van Replicas. De film is gemaakt door zijn eigen productiebedrijf Company Films.
Het was oorspronkelijk niet de bedoeling dat hij zelf de hoofdrol zou spelen. Nicolas Cage was in beeld voor de rol van Will Foster.
Toen die aangaf geen interesse te hebben, offerde Reeves zichzelf op.
Partnerbijdrage
Carlo Boszhard neemt presentatie The Floor over van Edson da Graça
10:01De Oranjezondag: 'Muziek Marco Borsato moet weer meer gedraaid worden'
09:57Video: Marco Schuitmaker over deelname Make Up Your Mind: ‘Dit is niks voor mij’
09:39Video: Lieke van Lexmond lijkt terug te keren op tv
09:13Zoektocht naar vakantiehuis Martien start vanavond in Chateau Meiland: La Dolce Vita