TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sinds jaar en dag werkt veertiger Maya (Jennifer Lopez) zich het vuur uit de sloffen als assistent-manager in een grote supermarkt. Ze hoopt er bedrijfsleider te worden.
In vijftien jaar tijd heeft Maya er altijd voor gezorgd dat alles op rolletjes bleef lopen. Daar mag best wat tegenover staan, zou je denken. Maar promotie zit er niet in voor Maya. De reden die haar baas haar in Second Act geeft: ze heeft niet de juiste diploma’s. Na die opmerking is voor Maya de maat vol. Ze neemt ontslag om haar geluk elders te beproeven.
Ze solliciteert bij een cosmeticabedrijf in Manhattan. Tot haar eigen verbazing weet ze zich daar naar binnen te bluffen: Maya gaat er aan de slag als productontwikkelaar. Diploma’s of niet, dat gaat haar bijzonder goed af. Ook haar baas ziet dat.
En toch is niet iedereen blij met Maya. Zoe (Vanessa Hudgens), de ambitieuze dochter van de directeur, ziet haar vooral als een bedreiging.
In Second Act staat op de Facebookpagina van Maya een foto van haar met Barack en Michelle Obama. Die foto is echt.
In 2009 was Jennifer Lopez aanwezig op het bal ter ere van Obama’s beëdiging als president. De foto is toen genomen.
Huub Stapel maakt nieuwe 'Langs de..'-serie: hier gaat hij heen
15:47André van Duin openhartig over tv-serie Hendrik Groen: 'Dat was niet altijd leuk om te doen'
15:12Dit is waarom Eva donderdagavond niet te zien is
14:56Is Gort over de Grens binnenkort voor het laatst te zien?
13:3745 jaar Bananasplit: met deze BN'ers blikt Frans Bauer terug op hilarische fragmenten