TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is druk in het huis waar tienermeisje Eva (Beatrice Hillen) opgroeit.
Eva woont namelijk samen met drie andere vrouwen in een huis in Den Haag. Haar moeder Judith (Susan Visser) is een van die drie. De andere twee? Dat zijn Eva's zus Anna (Anna Raadsveld) en haar tante Barbara (Anna Drijver).
Omdat de dames allemaal een andere leeftijd hebben, komen er nogal wat verschillende liefdesperikelen voorbij in Smoorverliefd. Van de eerste verliefdheid van Eva, tot het gebroken hart van Judith. En van een kinderwens tot onverwoestbare moederliefde.
Naast de al genoemde dames zie je in deze romcom nog een flink aantal bekende koppen. Zo komen acteurs als Pierre Bokma, Johnny de Mol, Manuel Broekman en Tarikh Janssen voorbij.
Smoorverliefd is een remake van de gelijknamige Vlaamse film uit 2010. Hilde Van Mieghem zat bij allebei de versies op de regisseursstoel. De Nederlandse versie lokte in 2013 ruim 200 duizend mensen naar de bioscoop.
Smoorverliefd zie je op woensdag 19 februari 2025 vanaf 20:25 uur op RTL 8.
Hier komt het bankje van Maarten van Rossem te staan
15:11Victor Reinier wil nog niet reageren op breuk met Flikken Maastricht
14:20Video: Johan Derksen dreigt opnieuw weg te lopen uit VI
13:19Victor Reinier weg bij Flikken Maastricht
11:20Preview: Met dit lied hoopt Treasure de jury en het publiek voor zich te winnen in The Tribute