TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Fitch en zijn medewerkers hebben in Species niet alleen buitenaards DNA ontvangen, er zit ook een soort gebruiksaanwijzing bij. Daarin staat hoe het aan menselijk DNA gekoppeld kan worden.
Met die gebruiksaanwijzing kunnen Fitch en collega's wel wat. Na het nodige gepiel en gepriegel in het laboratorium boeken de wetenschappers al snel resultaat. En hoe: uit de combinatie van een menselijke eicel en het buitenaardse DNA groeit in een mum van tijd een volwassen vrouw.
Fitch en zijn collega's noemen haar Sil. Sil (Natasha Henstridge) is adembenemend mooi, maar dat is nog niet alles. Als Sil in Species uit het laboratorium ontsnapt, blijkt dat ze ook behoorlijk gevaarlijk is.
In de boze buitenwereld gaat Sil op zoek naar mannen. Waarom? Om zich voort te planten. Een buitenaards wezen dat zich op aarde voortplant met mensen – dat was niet wat Fitch met zijn experiment voor ogen had. Hij wil dan ook voorkomen dat Sil kinderen krijgt. Of hem dat gaat lukken? Je ziet het in de sf-thriller Species.
Productiemaatschappij MGM wilde de productiekosten van Species drukken door de treinscène over te slaan. De ontwerper van de trein, kunstenaar H.R. Giger, was het daar niet mee eens. Hij betaalde honderdduizend dollar uit eigen zak om te zorgen dat de scène toch de film zou halen.
Ben je dol op muziek die recht uit het hart komt? Zet dan vanaf 15 maart iedere zaterdag om 20:00 uur SBS6 aan voor Talent Unplugged.
Boer Haiko over liefdesleven na Boer Zoekt Vrouw: 'Heeft erin gehakt'
15:52Marleen de Rooy wordt eerste politieke duider bij NOS Journaal
13:51Will Koopman over start opnames Gooische Vrouwen: 'Wordt nog beter'
13:11Bram Krikke openhartig in nieuwe aflevering Open Casa met Robbert Rodenburg
10:55Een nieuw seizoen van De Rijdende Rechter gaat op deze datum van start