TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dat is niet het enige gekke aan de familie. De Addamsjes hebben een nogal griezelig gevoel voor humor en ook hun personeel is een beetje aan de rare kant.
Zo is daar de butler Lurch (een rol van Nederlander Carel Struycken). Hij is boomlang, doodeng en lijkt als twee druppels water op het monster van Frankenstein. Ook leuk: huisdier Thing is een hand. The Addams Family zelf past prima tussen al die rare, griezelige dingen.
Gomez (Raul Julia) en Morticia (Anjelica Huston) hebben een hang naar het lugubere. Wednesday (Christina Ricci) en Pugsley (Jimmy Workman) spelen liever met kleine guillotines dan met poppen.
Het is gedaan met de relatieve rust in huize Addams als verloren oom Fester (Christopher Lloyd) na jaren ineens weer op de stoep staat. Maar is deze man wel echt oom Fester?
The Addams Family is gebaseerd op de gelijknamige televisieserie die in de jaren 60 erg populair was in Amerika. Die serie is dan weer gebaseerd op de The Addams Family-stripverhalen die tussen 1938 en 1988 in weekblad The New Yorker verschenen. Striptekenaar Charles Addams liet zich voor die verhalen inspireren door zijn 'hometown' Westfield, New Jersey. Een stadje vol grote Victoriaanse huizen en spookachtige begraafplaatsen.
Kun je geen genoeg krijgen van The Addams Family? In 2019 en 2021 kwamen er animatiefilms over de griezelfamilie uit: The Addams Family en The Addams Family 2, met stemmen van Charlize Theron, Oscar Isaac en Chloë Grace Moretz.
The Addams Family is op zaterdag 1 maart 2025 om 14:35 uur te zien op Paramount Network.
Erica in Chateau Meiland La Dolce Vita: 'Zijn die priesters ook doodgegaan in dit huis?'
12:58Married At First Sight begint bijna: eerste beelden beloven het nodige drama
11:50Zien: De eerste beelden van Hoogkamer & Hazes Tot Uw Dienst
10:11Victor Abeln staat open voor terugkeer bij First Dates
09:25Daphne Bunskoek en Jeroom Snelders slaan handen ineen voor nieuwe RTL 4-spelshow