TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Expendables verscheen in 2010. Twee jaar later volgde het tweede deel. Sylvester Stallone, acteur en producer, was eigenlijk van plan om het daarbij te laten.
De eerste twee delen deden het zo goed, dat Sly van gedachten veranderde. “We werden aangemoedigd een derde film te maken”, zei hij bij de aankondiging van de film.
In The Expendables 3 komt het Expendables-team van Barney Ross (Stallone) in aanraking met oud-medeoprichter Stonebanks (Mel Gibson). Stonebanks verdient tegenwoordig de kost als wapenhandelaar.
Hij heeft maar één missie: The Expendables uit de weg ruimen. Dat pikt Ross niet. Sterker nog: hij gaat de strijd met Stonebanks en zijn mannen aan.
Om die strijd tot een goed einde te kunnen brengen hebben The Expendables wel wat vers bloed nodig. Dat verse bloed komt in de vorm van een stel (relatief) jonge honden: Kellan Lutz (bekend van de Twilight-films), bokser Victor Ortiz, Glen Powell en MMA-kampioen Ronda Rousey.
Naast die nieuwkomers en de vertrouwde spierbundels Sylvester Stallone, Jason Statham en Arnold Schwarzenegger hebben ook actiehelden Harrison Ford, Antonio Banderas en Wesley Snipes een rol in The Expendables 3. Met zijn allen zorgen ze voor een flinke dosis actie en explosies.
Jeroen van Koningsbrugge en Dennis van de Ven slaan handen weer ineen
09:22Dit is wanneer we seizoen 2 van Het Gouden Uur kunnen zien
09:07De TV van gisteren: Nieuw RTL 4-probeersel valt in de smaak bij de kijker, op twee elementen na
06:47Vanavond op TV: De onbekende soldaat: Erik Hazelhoff Roelfzema, Code van Coppens, The Book Thief
12:21Vandaag Inside: Johan Derksen blikt terug op clash met Bram Moszkowicz (video)