TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kapitein Elisabeth Campbell houdt zich op Fort MacCallum in Georgia bezig met de psychologie van oorlog. Tot ze dood wordt gevonden.
Elisabeth, de dochter van generaal Campbell (James Cromwell), is op gruwelijke wijze vermoord. Het leger stuurt Paul Brennan (John Travolta) en zijn ex Sarah Sunhill (Madeleine Stowe) naar de basis om de moord te onderzoeken.
Zij ontdekken in The General's Daughter dat er op de legerbasis behoorlijk wat potentiële daders rondlopen. Het zou zelfs zomaar kunnen dat haar vader meer weet van Elisabeths dood dan hij wil vertellen.
Voordat ze John Travolta de hoofdrol in The General's Daughter gaven, hadden de producenten een paar andere acteurs op het oog. Michael Douglas bedankte voor de eer.
De producenten dachten ook nog aan Bruce Willis en John Cusack, maar uiteindelijk kwamen ze bij Travolta uit.
De acteur probeerde de filmmakers nog over te halen om zijn vrouw Kelly Preston te casten als Sarah Sunhill, maar dat ging niet door.
Partnerbijdrage
Johan Derksen verklaart afwezigheid bij Vandaag inside: 'Had even geen zin om hier leuk te zitten te doen'
17:55Jette van der Meij pakt rol in tweede seizoen Videolandserie Máxima
16:01Dit kun je verwachten van de finale van Make Up Your Mind
15:03Dochter van Johan Derksen reageert op zijn afwezigheid bij Vandaag Inside
14:22KZK-makelaar Alex van Keulen over zieke Martijn Krabbé: ‘Enorm gemis om hem niet meer om ons heen te hebben’