TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Aaron Hallam (Benicio Del Toro) heeft in het Amerikaanse leger gevochten in de Balkanoorlog. Dat gaat hem niet in de koude kleren zitten. Integendeel zelfs. Als Hallam in The Hunted terugkomt uit Kosovo, slaan bij hem te stoppen door.
Hij verschuilt zich in de bossen en schiet iedereen neer die het waagt bij hem in de buurt te komen. FBI-agent Abby Durrell (Connie Nielsen) heeft opdracht hem te stoppen. Dat kan ze niet alleen, dat heeft ze al vrij snel door. Maar wie kan haar helpen?
Ze benadert ex-militair L.T. Bonham (Tommy Lee Jones). Hij heeft volop ervaring met spoorzoeken, sluipschutters en wat dies meer zij. En, ook niet onbelangrijk: hij kent Hallam goed. Bonham heeft hem namelijk eigenhandig opgeleid. Hun zoektocht ontaardt in een kat-en-muisspel. Maar wie is eigenlijk de kat en wie de muis?
The Hunted is de laatste film waar countrylegende Johnny Cash aan meewerkte. De Man in black schreef en zong de titelsong. Daarnaast is hij aan het begin en aan het einde van de film te horen als verteller.
Partnerbijdrage
Johan Derksen verklaart afwezigheid bij Vandaag inside: 'Had even geen zin om hier leuk te zitten te doen'
17:55Jette van der Meij pakt rol in tweede seizoen Videolandserie Máxima
16:01Dit kun je verwachten van de finale van Make Up Your Mind
15:03Dochter van Johan Derksen reageert op zijn afwezigheid bij Vandaag Inside
14:22KZK-makelaar Alex van Keulen over zieke Martijn Krabbé: ‘Enorm gemis om hem niet meer om ons heen te hebben’