TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als je een megalomane overval plant op een financiële instelling verwacht je natuurlijk de nodige obstakels; wilde politieachtervolgingen, opstandige, gewapende bankmedewerkers en stuntelende medecriminelen. Maar een orkaan!?
Of het zo bedoeld was of niet, de orkaan die over Alabama raast is de perfecte dekmantel voor de hackers die 600 miljoen dollar willen stelen bij een overheidsinstelling. Omdat het hele gebied geëvacueerd is, is er niemand die op hen let.
Meteoroloog Will (Tony Kebbel), zijn broer Breeze (Ryan Kwanten) en beveiligingsmedewerker Casey (Maggie Grace) moeten de overval stoppen.
Regisseur Rob Cohen maakte eerder blockbusters als The Fast & the Furious. Dan weet je dat je ook in The Hurricane Heist het nodige spektakel kunt verwachten.
In de jaren 90 had Sylvester Stallone plannen om een The Hurricane Heist-achtige film te maken. Hij zou een ex-militair spelen die een stadje tijdens een orkaan beschermt tegen criminelen.
Regisseur Renny Harlin zou een budget van 40 miljoen dollar krijgen. Vanwege onenigheid over het script kwam die film er nooit.
Harlin en Stallone werkten nog wel samen: in 1993 maakten ze Cliffhanger.
Partnerbijdrage
Fans van komedie kunnen hun hart ophalen, want The Neighborhood is terug. Het zesde seizoen maakt op maandag 7 april 2025 om 21:00 uur zijn opwachting op Comedy Central.
De TV van gisteren: André en Janny nemen afscheid van Vlaanderen
08:06Thriller in Miljoenenjacht: Henk wint toch nog bijna een ton
06:47Vanavond op TV: Strijders, Chateau Meiland: La dolce vita, Shazam! Fury of the Gods
11:29Harry Mens reageert op deelname Make Up Your Mind: 'Moest van mijn dochters' (video)
09:51De TV van gisteren: kijkers genieten van vlijmscherpe aflevering Even Tot Hier