TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Succes komt vaak ook met keerzijden. Opdringerige fans bijvoorbeeld. Loretta Sage (Sandra Bullock) krijgt te maken met een wel heel lastige fan.
Loretta is succesvol geworden door het schrijven van avonturenromans. Sinds het overlijden van haar man heeft ze zich teruggetrokken, maar voor een promotietournee moet ze met tegenzin weer publiekelijk verschijnen. Dat ze dat moet doen met haar vaste omslagmodel, de dommige Alan (Channing Tatum) maakt het niet beter.
Dan wordt Loretta ontvoert door de excentrieke miljardair Abigail Fairfax (Daniel Radcliffe). Hij heeft haar boeken gelezen en ziet in dat ze haar verhalen baseert op historisch onderzoek van haar overleden man. Hij is er daarom van overtuigd dat zij hem naar een schat kan brengen waar hij al lang naar op zoek is, in een junglestad op een afgelegen eiland.
Alan wil bewijzen dat hij meer is dan een simpel model en reist hij hen achterna om Loretta te redden. Alleen is hij niet zo’n held als zijn personage in Loretta’s boeken, dus schakelt hij de hulp van voormalig Navy Seal Jack Trainer (Brad Pitt) in. Lukt het hen om Loretta te redden? Je ziet het in The Lost City.
Acteur Ryan Reynolds was gevraagd om Alan te spelen. Dat zou een reünie betekenen met Sandra Bullock na hun succesvolle samenwerking in The Proposal. Uiteindelijk lukte het de makers van The Lost City niet om Reynolds te strikken.
Wel wisten ze Daniel Radcliffe te overtuigen. Mogelijk voelde de rol herkenbaar voor hem aangezien hij al eerder een miljardair heeft gespeeld die de hoofdpersonages gebruikt voor zijn eigen gewin, namelijk in Now You See Me 2.
The Lost City is op vrijdag 29 november 2024 om 20:30 uur te zien op Comedy Central.
Partnerbijdrage
Zin in een flinke dosis actie, spanning en iconische karakters? Dan zit je deze week goed bij Paramount Network. De zender staat namelijk volledig in het teken van superhelden en hun minder brave tegenhangers.
Video: Johan Derksen is duidelijk over keuze voor Songfestivalliedje
10:02Op deze datum zien we de cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden
09:24De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers zien laatste Flikken met Victor Reinier
06:47Vanavond op TV: Het Koningsdagconcert, Make up your mind, Pokémon Detective Pikachu
21:39Fans Flikken Maastricht in verwarring na laatste aflevering met Victor Reinier