TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Actiekomedie The Maiden Heist gaat over museumbewaker Roger Barlow (Christopher Walken). Al jaren is hij gefascineerd door het schilderij The Lonely Maiden. Ook zijn collega’s, de gids Charles (Morgan Freeman) en nachtwaker George (William H. Macy) zijn geobsedeerd door een kunstwerk.
Dan wil een nieuwe curator precies hun favoriete kunstwerken verkopen. De mannen bedenken samen een gewaagd plan in The Maiden Heist. Om te voorkomen dat hun geliefde kunst verdwijnt zit er niets anders op dan het te stelen. Niet makkelijk voor drie medewerkers die allemaal geen crimineel meesterbrein zijn. Het mondt uit in een van de meest hilarische en gedurfde kunstroven aller tijden.
Roger’s geliefde schilderij The Lonely Maiden werd speciaal voor The Maiden Heist gemaakt door de Amerikaanse artiest Jeremy Lipking. Er zat een enorme tijdsdruk achter. Hij moest het schilderij binnen zeven dagen af hebben op een formaat waar hij naar eigen zeggen gewoonlijk een maand voor nodig heeft.
De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'
09:40'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'
09:26Video: Johan Derksen over Hans Kraay jr. bij MUYM: ‘Erger me dood aan zijn toespraakje’
09:06Video: Viraal ‘knappe agent’ uit The Passion reageert op alle aandacht
08:34Dit is de opvolger van Maarten van Rossem bij De Slimste Mens