TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Diep in de bossen van Pennsylvania ligt het dorpje Covington. De hoffelijke bewoners dragen verouderde kleding, spreken met een oud accent en alles is er pais en vree.
Toch is er iets vreemds aan de hand in The Village. Niemand van de negentiende-eeuwse dorpelingen durft zijn woonplaats te verlaten. In het bos dat dit dorp omringt, wonen namelijk monsters met wie ze een soort pact hebben gesloten. Zolang zij het donkere woud niet ingaan, eindigen ze niet als de gevilde dieren die ze de laatste tijd steeds vaker vinden.
Maar als haar geliefde gewond raakt, móet het blinde meisje Ivy (Bryce Dallas Howard) de oversteek naar de steden wagen om medicijnen te halen.
Het verhaal klinkt vrij eenvoudig, maar wie The Sixth Sense, Signs en Unbreakable heeft gezien, weet dat er in de films van regisseur M. Night Shyamalan slechts één ding zeker is: een verrassing aan het einde zet alles op losse schroeven. Toch hadden veel mensen iets anders van de The Village verwacht dan wat ze te zien kregen.
Dat kwam volgens Shyamalan doordat de film verkeerd in de markt gezet was: het publiek moest geen horrorfilm verwachten, maar een romantisch kostuumdrama met wat schrikeffecten.
The Village is op maandag 3 februari 2025 om 22:30 uur te zien op Veronica.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Herman van Veen over docuserie Herman van Veen 80!: 'Ik ben net zo nieuwsgierig als u'
09:32Sjoerd van Ramshorst gaat viral met dansje in Met het Mes op Tafel
08:57Ronnie Flex lacht geruchten rondom The Voice of Holland weg: 'Helemaal geen contact over'
08:28De TV van gisteren: Ouderwetse burenruzie om een schutting in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Malavita