TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Soms heb je het gewoon even gehad. Heb je zo veel tegenslagen te verwerken gekregen dat er iets knapt in je hoofd. Wat er dan gebeurt verdient niet altijd de schoonheidsprijs, maar het lucht doorgaans wel op.
De Argentijnse film Wild Tales (Relatos salvajes) draait om die momenten waarop de stoppen doorslaan. In zes losse korte verhalen laat regisseur Damián Szifron mensen de revue passeren die door het leven tot wanhoop zijn gedreven.
De aanleiding is steeds verschillend: een auto die wordt weggesleept, een bruid die ontdekt dat haar aanstaande vreemdgaat, een wegpiraat. De uitkomst is steeds dat bij de slachtoffers de stoppen doorslaan.
Hun wraak is soms keihard en bloederig, dan weer subtiel en altijd onvergetelijk. Genomineerd voor de Oscar voor beste buitenlandse film.
Regisseur Damián Szifron schreef alle verhalen in Wild Tales zelf. Dat deed hij niet – zals de meesten mensen – aan een bureau.
Szifron schreef het grootste deel van zijn film op een bijzondere locatie: in bad. Hij stak bij het schrijven altijd een paar kaarsjes aan. Ook zorgde Szifron ervoor dat hij iets te drinken bij de hand had.
Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'
08:47De TV van gisteren: Dorian Bindels en Eva Simons knallen van het scherm met duet in The Passion
08:00The Real Housewives van het Zuiden is nu te zien bij Videoland