TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Een absolute coup in radioland: 3FM-coryfeeën Sander Hoogendoorn en Frank van der Lende verruilen de noodlijdende zender voor Radio Veronica.
De wissel komt totaal onverwacht voor de bazen van NPO 3 FM die de afgelopen periode juist druk met Hoogendoorn en Van der Lende hebben overlegd om ze een prominente plek in de nieuwe programmering te geven. Het was de bedoeling dat Sander op werkdagen tussen 13.00 en 16.00 uur een middagshow zou maken en dat Frank tussen 19.00 en 21.00 uur ging uitzenden. Die plannen kunnen de prullenbak in.
De onverwachte overstap heeft wellicht te maken met het feit dat NPO 3FM eerder dit jaar rigoureus een streep haalde door hun bestaande programma's. Van der Lende zag zijn middagshow met Eva Koreman verdwijnen en Hoogendoorn moest gedwongen stoppen in de ochtend. Dit kan niet anders dan kwaad bloed gezet hebben.
In een verklaring zeggen de dj's geen onvertogen woord over hun voormalige broodheer waar ze kennelijk nog geen contract mee hadden getekend. De mannen zijn vooral blij met de nieuwe uitdaging. Frank krijgt een vrijdagavondshow, Sander is van maandag tot en met donderdag in de middag te horen. Op vrijdag maken Coen & Sander als vanouds een show samen.
Frank en Sander starten vanaf 3 oktober bij Radio Veronica.
Het is 'een rare dag' voor Froukje en Hugo bij Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
10:27Kijkers niet blij met veranderingen rond realityprogramma Lang Leve de Liefde
09:36Familie Bogaart uit Waar Doen Ze Het Van? krijgt een reallifesoap op SBS6
09:29Video: De familie Jelies kon bij de NPO ‘niet zichzelf zijn’
09:15Video: Judith en Bart uit Winter Vol Liefde slaan een nieuwe weg in