TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Tijdens de opnames vlogen Balk en Kremers elkaar geregeld in de haren, maar op weg naar huis leerde Daniëlle een heel andere Nicol kennen, zo vertelt ze aan RTL Boulevard.
Volgens Balk zou Nicol zich in het vliegtuig heel anders hebben opgesteld: "Ze gaf me een knuffel en zei 'Hey meid, sorry! Het was TV, ik mag je eigenlijk echt.' En toen zijn we heel gezellig teruggevlogen."
Maar op de persdag zag ze een hele andere Nicol: "Die ruzie zoekt, negatief doet, me uitdaagt voor een bokssessie... En dat ze spelletjes met hebben gespeeld in het programma. Dan denk ik: 'oboy, je hebt echt two faces.' Dat heb ik meer respect voor Elodie. Die zegt gewoon 'ik moet je niet' vanaf dag één."
Ergens heeft Balk ook wel te doen met Nicol: "Het is meeloopgedrag, ze waait met alle winden mee. Ze is gewoon vals, nog gevaarlijker dan Michelle of Elodie die het eerlijk zeggen." Toch is ze niet onder de indruk van Nicol: "Zij moet die ballen meenemen die ze op de persdag had". Starend in de camera: "Want je hebt ze nodig!"
Een Huis Vol Emigreert introduceert een nieuwe familie
10:00Maarten Steendam duikt voor Bizarre Erfenissen in de Habbo-zaak: 'Laten meerdere kanten zien'
09:59Dwars Door de Lage Landen keert niet terug op de buis
09:08Vandaag Inside: dit vindt Johan Derksen van Claude's Songfestivalnummer
08:48De TV van gisteren: Het Verhaal van Nederland sluit het seizoen af met ‘afgeraffeld’ eind