TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Er is aangekondigd dat Louisa weer een nieuwe klus te pakken heeft met partner Rowan. Het stel krijgt namelijk een nieuwe tv-show op TLC.
In hun nieuwe tv-show, Louisa & Rowan: Op de Camping, vertrekt het koppel samen met hun nichtje Johanna naar Frankrijk om te ontdekken of het leven als eigenaren van een camping voor hen is weggelegd. Ze zoeken het in de nieuwe programma verder dan hun vorige show, want daar stond het Gooische leven centraal. In het nieuwe programma zien kijkers of het hen lukt om een camping in Frankrijk te runnen. En zoals we wel gewend zijn van het duo, zal dat niet altijd even soepeltjes verlopen.
RTL Boulevard meldt dat Louisa zelf erg enthousiast is over het runnen van de camping, maar dat Rowan wel zijn bedenkingen heeft. Janssen geeft aan dat zij het nieuwe avontuur helemaal ziet zitten, omdat kamperen dichtbij haar hart ligt.
We hoeven niet lang meer te wachten tot we de avonturen van de twee kunnen bewonderen, want de show is deze zomer al te zien bij TLC. Een officiële startdatum is nog niet bekend.
Muziekfeest verruilt het plein voor andere locatie
10:54KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit
10:47Video: Drama in The Real Housewives van het Zuiden: ‘Uitspraken van dat Mexicaantje kunnen niet door de beugel’
10:00De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'
09:40'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'