TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit is alleen makkelijker gezegd dan gedaan.
Waar de deelnemers van de RTL4-hit Race Across the World nog een budget hadden om door heel Latijns-Amerika te reizen, geldt dat voor dit olijke viertal niet. Sahil Amar Aïssa en Eva Strating worden namelijk zonder budget gedropt in Riga, terwijl hun 'concurrenten' Raïsha Zeegelaar en Nova van den Berg uit Valencia moeten zien te komen.
Onderweg zullen ze van alles moeten zien te fixen: van het vervoer, hun eten tot een diverse plekken om de nacht door te brengen. Dat vraagt dus om veel mensen aanspreken, duimen voor een lift en stiekem soms gewoon smeken om een patatje of een stukje pizza bij vreemden. Uiteindelijk wint het team dat als eerste terug is in het BNNVARA-gebouw in Hilversum, waar ze enkel aan mogen komen als ze minstens 10 voertuigen hebben gebruikt.
Voor Sahil, die eerder nog deelnam aan Wie Is de Mol?, komt er met dit programma een ware droom uit. "Een reisprogramma zoals deze is er niet. Je bent compleet afhankelijk van je eigen creativiteit", vertelt hij in een eerste statement. "Je moet via de lokale mensen je weg terugvinden naar Nederland, het brengt je op geweldig grappige maar soms ook enge en uitzichtloze plekken. Je ontmoet de meest kleurrijke mensen, met verhalen variërend van hoeveel wiet ze roken tot hoe de oorlog in Oekraïne ze heeft beïnvloed. Maar één ding is zeker; de wereld voor ons als Nederlanders is open, de sleutel is lef."
Voor de lineaire kijkers is er slecht nieuws: De Comeback Challenge is enkel te zien via het YouTube-kanaal van NPO3. Bekijk hieronder dan ook de eerste aflevering.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'