TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Agent in opleiding Vilhelm Beck (Valter Skarsgård) krijgt in de Zweedse misdaadserie Beck meer te verduren dan sommige agenten in hun hele carrière.
Na de brute moord op een bankrover gaan Vilhelm en zijn werkpartner Trine op bezoek bij Nina (Alexandra Nordberg), de ex van het slachtoffer die werd gesignaleerd in de buurt van de moord. Geheel onverwacht worden ze overmand door Nina en haar vriend, die Trine bewusteloos slaan en Vilhelm in gijzeling nemen. De politie begint een klopjacht op de daders.
Na deze voorlopig laatste zaak keert Valter Skarsgård volgend seizoen terug in twee nieuwe afleveringen van Beck. Daarin zal zijn personage, de kleinzoon van de illustere speurder Martin Beck (Peter Haber), nog wat meer op de voorgrond treden.
Op deze datum zien we de cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden
09:24De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers zien laatste Flikken met Victor Reinier
06:47Vanavond op TV: Het Koningsdagconcert, Make up your mind, Pokémon Detective Pikachu
21:39Fans Flikken Maastricht in verwarring na laatste aflevering met Victor Reinier
19:18Ilja Gort reageert op einde wijnreeks: 'De NPO wordt gerund door dames en die hebben de pest aan mij'