TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Meer weten? Lees dan hieronder alle spoilers!
Ludo en Alex komen aan op de plek waar Janine vermoedelijk werd vastgehouden, maar hebben niet door dat Willem hen in de gaten houdt. Julian komt op het idee om Henk en Laura in huis te nemen. Elisa heeft haar bedenkingen. Ondertussen klaagt Laura dat ze tot keuzes gedwongen wordt die ze niet wil maken. Shanti grijpt alles aan om meer tijd te kunnen doorbrengen met Richard.
Marwan maakt duidelijk dat hij zich niet door Tamara laat wegpesten uit de Rozenboom en gaat het gesprek aan met Van Groeningen. Stefano komt dankzij Rik op het idee om de buurtsuper om te bouwen tot trattoria. Shanti voelt zich betrapt als Rik opmerkt dat ze er sexy uitziet.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Henk verstoort een romantisch moment tussen Elisa en Julian. Shanti doet alsof ze flauwvalt. Rik staat erop dat ze direct naar het ziekenhuis gaat om zich te laten onderzoeken. Laura blijkt de hulp van een oude bekende te hebben ingeschakeld, maar of dit goed valt bij Henk is nog maar de vraag.
Nola wordt onwel en raakt in paniek tijdens haar chemo. Bing en Nina proberen haar te kalmeren. Laura kapt opnieuw een gesprek over haar gezondheid af om maar niet te laten zien het slecht het eigenlijk gaat. Marwan neemt Tamara niet serieus als ze beweert dat ze niets meer van hem wil. Hij gaat de confrontatie aan met Ewald.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland.
De TV van gisteren: Tv-programma's staan stil bij het overlijden van Dieuwertje Blok
08:00Carlo Boszhard keek met open mond naar aflevering Radar
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 maart 2025
06:47Vanavond op TV: Dream school, Daar gaan ze weer, Jack Reacher: Never Go Back
20:14Yvon Jaspers over Boer Zoekt Vrouw: 'Ik hoop dat mensen zien dat ik mijn hele ziel en zaligheid erin stop'