TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Toch ook nieuwsgierig wat er deze week nog gaat gebeuren?
Ontdek dan: Komende week in GTST: Vervlogen verlangens en het funeste fotomoment
Als Marwan wordt aangehouden door de politie, beseft hij dat Merel hem verraden heeft. Nola viert haar verjaardag met de familie. Bing en Nina hebben niet door dat Nola nog andere plannen heeft. Tijdens de feestelijke opening van de padelbanen van Sparks ontaardt de strijd tussen Rik en Shanti in een ruzie.
Steef is geschokt als Alex een huiszoeking komt doen. Nola reageert haar onmacht af op Nina en Bing. Ze wil weten wie haar heeft verraden. Linda wordt verrast als Benthe haar benadert met een idee voor een podcast. Merel heeft moeite haar rug recht te houden als ze wordt geconfronteerd met haar verraad.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Linda vindt het bierviltje waar Benthe iets op heeft geschreven voor Luuk en moet zich inhouden niet jaloers te worden. Henks vermoeden dat er iets speelt tussen Bart en Laura wordt versterkt als ze zich steeds geheimzinniger gaan gedragen. Stefano ergert zich aan Merel als ze voor de zoveelste keer geen tijd voor hem heeft, maar gelukkig is Rosie er.
Rik legt beslag op het vermogen van Shanti. Hij rekent zich al rijk en zoekt direct een nieuwe auto uit. Julian betrekt Steef bij het opruimen van de flat. Nina en Elisa maken zich zorgen over Shanti en nodigen haar uit om samen te dineren in de Rozenboom. Hun zorgen worden nog groter als Shanti niet komt opdagen.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland.
Buddy Vedder baalt dat hij niet is gekozen als presentator van The Voice Kids
08:57Vandaag Inside: Johan Derksen kraakt The Voice-coaches Dinand, Ilse en Suzan & Freek
08:19De TV van gisteren: Kijkers enthousiast over nieuw competitieprogramma Strijders
07:00GTST Spoilers - maandag 7 t/m donderdag 10 april 2025
06:47Vanavond op TV: Dream school, Fire country, Safe House