TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de week van maandag 7 april t/m donderdag 10 april 2025 loopt een avondje 'stappen' voor Ludo zelfs uit de hand.
Demi doet haar best de vrede in huis te bewaren als Steef zich begint te irriteren aan de aanwezigheid van Henk. Met pijn in zijn hart gaat Julian op zoek naar een zorginstelling waar Laura kan wonen. Janine weigert te geloven dat er niks speelt tussen Henriëtte en Ludo. Na het zoenen van Steef en Nola wil Troj stoppen met de livestreams.
Laura schrikt als blijkt dat Linda en Julian weten dat er brand is ontstaan bij haar. Ze wil koste wat kost op zichzelf blijven wonen. Elisa voelt zich eenzaam zonder Rik en vraagt Nina om haar gezelschap te komen houden. Als Nina haar getroost heeft, krijgt ze plotseling inspiratie voor een nieuw ontwerp. In plaats van thuis te blijven is Rik op pad met Ruud en zijn vrienden.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Marwan en Bizou brengen de nacht samen door, hierdoor verslaapt Marwan zich. Nola en Troj krijgen ruzie, gelukkig is Steef er om Nola te troosten. Demi reageert heel rustig als Bizou haar vertelt dat ze met Marwan naar bed is geweest. Stefano wil de winkel tegenover zijn nieuwe zaak Bianco & Rosso ook kopen. Als de eigenaar weigert te verkopen, bedreigt hij hem.
Andrea vraagt Janine om naar zijn hotelkamer te komen. Als ze daar aankomt, blijkt hij aangeschoten te zijn. Rik is tevreden als hij steeds meer integreert in de vriendengroep van Ruud. Ludo wil de villa in Italië kopen en laat zich daarom overhalen door de verkoper om mee te gaan naar een nachtclub. Daar neemt de avond een andere wending.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan bij Videoland.
Nieuwe docu Kees Momma vanaf deze dag te zien op Videoland
12:50Dit Winter Vol Liefde-gezicht is gevraagd voor Adam zkt. Eva VIPS
12:40SBS9 zendt The Saint uit ter ere van de overleden acteur Val Kilmer
12:26Shownieuws: Tooske komt niet meer bij na opmerking Evert over hondje van Máxima
11:14Clash in De Bondgenoten tussen Charissa en El Che: 'Hoe oud ben je nou?!'