TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eindelijk zien we vrijdag hoe het verder gaat met Eva en Wolfs in het nieuwe seizoen van Flikken Maastricht. Maar hoe eindigde de vorige reeks ook alweer?
Wij frissen je geheugen even op.
Lees ook: Alles wat je moet weten over het negentiende seizoen van Flikken Maastricht
Het is alweer bijna een jaar geleden dat het achttiende seizoen van Flikken Maastricht met een ‘grote klap’ ten einde kwam. Eindelijk krijgen we nu antwoord op de grote vraag hoe Eva (Angela Schijf) eraan toe is na de aanrijding van haar nichtje Ellis en hoe erg de verwondingen van Wolfs (Victor Reinier) zijn.
Eén ding is zeker: er is genoeg gebeurd in het vorige seizoen en de spanningen lopen alleen maar hoger op in de nieuwe reeks. Maar hoe zat het ook alweer? Voor je aan seizoen 19 begint, is het misschien handig om een samenvatting van het vorige seizoen te bekijken.
Ben je weer helemaal bij.
Wanneer is Flikken Maastricht te zien?
Flikken Maastricht is vanaf 7 februari 2025 weer elke vrijdag om 20:30 uur zien bij AVROTROS op NPO 1. Er is ook elke week een aflevering vooruit te kijken bij NLZIET. Daar kun je overigens ook álle afleveringen terugkijken.
Heb je nog geen abonnement op NLZIET? Dan kun je er hier eentje nemen
Wilfred Genee: 'Kwestie van tijd tot deze presentator mijn plek bij Vandaag Inside inneemt'
13:24De Bondgenoten: hunk John maakt de tongen los
12:45Zien: zo gaat het nieuwe huis van de Meilandjes in Noordwijk eruit zien
11:34Teun Föhn in URK!: 'Geef die blaffende hond een kalmeringspil'
10:46Boer Tom baalt van stoppen Eigen Huis & Tuin: 'Heel jammer'