TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat blijkt uit een oproepje van Blue Circle, die de casting hiervoor regelt.
Lees ook: Fans van Oogappels opgelet: De winnaar van de Gouden Televizier-Ring zoekt figuranten
De aankomende serie Ik Val Niet, Ik Dans gaat over Emma, die op twaalfjarige leeftijd voor het eerst geconfronteerd wordt met de vijand: kanker. Deze vreselijke ziekte neemt op brute wijze haar tienerjaren over, en het kost haar dan ook vijf jaar om deze vijand te overwinnen.
Na deze moeilijke tijd besluit Emma dat ze nooit meer onwillekeurig de controle over haar leven aan iets of iemand anders zal overdragen. En dat is nog zacht gezegd. Ze besluit te duiken in een leven vol onverwachte keuzes en wendingen met als ultiem doel: haar aartsvijand, de ziekte kanker, te omarmen.
Het verhaal hierboven zal voor sommige mensen bekend voorkomen: Ik Val Niet, Ik Dans is al een boek, geschreven door Margot van Schayk. Voor de auteur is het onderwerp pijnlijk herkenbaar: zij kreeg er maar liefst vier keer mee te maken. "Leef niet alsof het de generale repetitie is. Doe de dingen die voor vandaag goed voelen - dat hoeft niet rigoureus of extreem. Zoek het geluk in kleine dingen", laat ze weten bij JAN magazine. "Dat is dan ook wat ik de lezers van mijn boek (en dus vast ook de toekomstig kijkers van de serie, red) mee wil geven."
Wanneer de serie Ik Val Niet, Ik Dans op televisie te zien is en op welke zender of streamingplatform, is nog niet bekend. Wel kun je je opgeven om te figuren.
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'