TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een nieuw personage in het tweede seizoen van Sanditon: Charlotte keert acht maanden na haar eerste bezoek terug in het plaatsje, dit keer samen met haar zus Alison (Rosie Graham). “Zij arriveert er op dezelfde manier als Charlotte in seizoen 1 deed”, vertelt Graham in een interview met de Amerikaanse zender PBS. “Vol opwinding en optimisme, en een beetje naïef.”
Charlotte is minder vrolijk bij aankomst; ze moet schokkend nieuws verwerken. Intussen verheugt Tom zich op de komst van een aantal soldaten. Hij hoopt dat ze veel geld uitgeven in de badplaats, zo kan hij de verloofde van zijn broer terugbetalen. Ook Alison kan niet wachten op hun bezoek, al heeft zij een andere reden. Misschien zit er wel een potentiële huwelijkspartner tussen.
Het tweede seizoen van Sanditon is vanaf 30 november dagelijks rond 17:10 uur te zien op NPO2. Goed nieuws voor de fans: seizoen 3 zal hier direct op volgen.
Partnerbijdrage
Dit programma vervangt The Jump op RTL 4
10:00Daan Schuurmans over terugkeer Het Verhaal van Nederland: 'Vind het leuk om verhalen te vertellen'
09:50Winter Vol Liefde 2025: Dit is hoe de reünie afloopt
09:00De TV van gisteren: Nieuw seizoen Ik Vertrek meteen goed uit de startblokken
06:47Vanavond op TV: Bij Van Boven thuis, Overtreders, Momentum