TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Camille, Oriane, Mathilde en Iris hebben alle vier een relatie met dezelfde man, die soepel van naam en identiteit wisselt om zijn sporen te wissen. Met de vrouwen loopt het slecht af, want zij blijven berooid achter als hun minnaar vertrekt.
In de laatste twee afleveringen van het Franse thrillerdrama Serial Lover vechten de slachtoffers terug. Camille bevrijdt Oriane uit de inrichting waar Amaury haar liet opsluiten. Samen volgen ze het spoor van de oplichter, die onder de identiteit van Roman met Mathilde op een idyllisch eiland is. Daar papt hij aan met zangeres Iris.
Acteur Jonathan Zaccaï speelt de rol van de menselijke kameleon Amaury - ook bekend als Guillaume, Roman, Alex en Nathan - met verve. Als kijker moet je de schurk haast wel bewonderen.
Het is 'een rare dag' voor Froukje en Hugo bij Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
10:27Kijkers niet blij met veranderingen rond realityprogramma Lang Leve de Liefde
09:36Familie Bogaart uit Waar Doen Ze Het Van? krijgt een reallifesoap op SBS6
09:29Video: De familie Jelies kon bij de NPO ‘niet zichzelf zijn’
09:15Video: Judith en Bart uit Winter Vol Liefde slaan een nieuwe weg in