TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Gisteravond zaten veel Goede Tijden, Slechte Tijden-kijkers waarschijnlijk met kippenvel op de bank, want Linda en Jessica brachten een emotioneel eerbetoon aan Guusje Nederhorst.
Het werd een prachtig duet.
Katja Schuurman keerde vorige week na 25 jaar terug naar Meerdijk als Jessica Harmsen. Zij zorgde niet alleen voor hogere kijkcijfers voor de soap afgelopen week, maar ging met Linda Dekker (Babette van Veen) ook even terug in de tijd.
Linda, Roos en Jessica waren in het verleden een succesvolle meidenband, totdat Guusje Nederhorst in 2004 overleed aan borstkanker. Vorige week was het precies 21 jaar geleden dat ze overleed en dat wilden de makers niet zomaar voorbij laten gaan. In De Koning werd er een karaokeavond georganiseerd en Linda en Jessica zingen samen een bijzonder duet. Namelijk het nummer The Rose van Bette Midler.
Een voorlichter van RTL laat weten dat dit nummer eigenlijk niet de bedoeling was. “Het kwam per toeval tot stand. Eigenlijk zouden Katja en Babette een ander liedje zingen op de karaokeavond. Maar de regisseur kwam met het idee van The Rose van Bette Middler. Daar sloegen ze beiden erg op aan, ook met Guusje in het achterhoofd natuurlijk.”
Bekijk hieronder het bijzondere duet.
Dit bericht op Instagram bekijken
Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk
17:22Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden