TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De politie-eenheid van Maryse Ferron (Sophie Lorain) stort zich in de komende twee afleveringen op een nieuwe zaak in de Frans-Canadese misdaadserie The Sketch Artist.
De veroordeelde seriemoordenaar Patrick Lacenaire (Jean-François Pichette) vraagt vergiffenis aan de families van zijn twaalf slachtoffers en biecht nog een dertiende moord op. Maryse begint een groot onderzoek naar wie dit dertiende slachtoffer kan zijn. Samen met compositietekenaar Éve Garance (Rachel Graton) bezoekt ze Patrick in zijn cel. Voor Maryse is de zaak heel persoonlijk, want Patrick is de reden dat ze in een rolstoel zit.
Behalve de vertolker van Maryse is Sophie Lorain ook de bedenker van The Sketch Artist, samen met haar man Alexis Durand-Brault die de serie regisseerde.
Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen
11:25Dit programma komt in de plaats van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
10:50Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'