TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Franse seriemoordenaar Michel Fourninet ontvoerde, verkrachtte en vermoordde tussen 1987 en 2001 zeker zeven vrouwen tussen 12 en 22 jaar oud. Voor die zeven moorden kreeg hij in 2008 levenslang. Tien jaar later kwam nog een levenslange gevangenisstraf bij voor de moord op Farida Hammiche (30), de vrouw van een vroegere medegevangene.
Hij werd gepakt omdat een van zijn slachtoffers, een dertienjarig meisje, in 2003 wist te ontsnappen. Waarschijnlijk heeft Fourninet veel meer slachtoffers gemaakt, maar hoeveel het er zijn, is nooit duidelijk geworden. De echtgenote van Fourniret, Monique Olivier, kreeg ook levenslang omdat ze medeplichtig zou zijn. Maar of ze slechts een pion was of daadwerkelijk meehielp is nog steeds vaag. Fourninet overleed in 2021 in de gevangenis.
De serie L'Affaire Fourniret: Dans la tete de Monique Olivier onderzoekt de rol van Olivier. En die staat op 2 maart op Netflix.
Partnerbijdrage
Gordon blikt terug op Koningsdag: 'Even wuiven naar het volk!'
11:31Even Tot Hier waagt zich aan pauselijke persiflage met Eijk, Eijk Baby
11:18Hans Klok probeerde breuk tussen Geer en Goor te lijmen
06:47Vanavond op TV: Wat wij hebben doorstaan, Postcode Loterij Eén tegen 100, New York Minute
22:04Dit is de winnaar van Make Up Your Mind 2025