TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de aanloop naar de dag van de liefde mochten fans via sociale media wat liefs sturen naar hun favoriete acteur of actrice. Die berichten werden vervolgens in een speciaal filmpje bezorgd door actrice Noa Jacobus.
Jacobus liep achter de schermen rond om de liefdespost uit te delen. Zo verraste ze in de kleedkamer Stijn Fransen. De actrice maakt momenteel een veelbesproken comeback als Linda Dekkers gewelddadige dochter Sam.
De makers lijken te suggereren dat Fransen nog altijd opnames voor de serie heeft. GTST loopt ruim vier maanden voor, waarschijnlijk eindigt ook dit seizoen alweer in mei. Dat zou betekenen dat er nu al voor na de zomerstop gedraaid wordt.
Maar of Sam daar daadwerkelijk bij is valt te betwijfelen. In de eerste plaats is de ruimte, op een bos bloemen en haar jas na, vrijwel leeg.
Opvallend, want de cast beschouwt de kleedkamer als een soort tweede huiskamer en meestal staat de ruimte vol foto's en andere persoonlijke kleinigheden. En ten tweede: haar naam staat niet gedrukt op de kleedkamerdeur.
De kans dat Sam blijft plakken is dus vrij klein, maar wie wel een blijvertje blijkt is Troj. Dat is best verrassend, want de rol van Mingus Claessen heeft tot nu toe relatief weinig om het lijf. Hij is vooral het rustige, begripvolle vriendje van Nola.
Maar als Jacobus met haar post aanklopt bij Ingmar is op de kleedkamerdeur naast de naam van de blonde acteur ook die van Mingus te lezen. Voorlopig is Meerdijk dus verzekerd van de goedaardige bouwvakker met het hart van goud.
Deze week in B&B Vol Liefde: Illya wordt bedankt met een middelvinger en Dick trekt het gebabbel niet
10:51Kijk LIVE: SKS Skûtsjesilen 2025 vanuit De Veenhoop (De Feanhoop)
10:00Wanneer komt Villa Bauer met Frans en Mariska op tv?
09:07Huub Stapel geeft duidelijkheid: 'Of ik in Baantjer ga spelen?'
08:50Zomergasten: Eus reageert geprikkeld op Matthijs van Nieuwkerk-vraag