TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het duurt alleen nog wel even voor we echt van de reeks kunnen genieten.
Lees ook: Vonk slaat over bij hoofdrolspelers Videoland-serie Máxima
De aanstaande serie over Máxima neemt ons mee op een boeiende reis, te beginnen met de ontmoeting van Máxima Zorreguieta (Delfina Chaves) en kroonprins Willem-Alexander (Martijn Lakemeier) in het zonnige Sevilla. Dit moment markeert niet alleen het begin van hun liefdesverhaal, maar ook het startpunt van Máxima's opmerkelijke transformatie van een Argentijnse met een New Yorkse achtergrond naar een sleutelfiguur in de Nederlandse koninklijke familie.
Terwijl de serie de romantiek van hun ontmoeting belicht, schuwt de dramaserie niet om de controverse op te zoeken. En dat is er genoeg. Wanneer Willem-Alexander haar namelijk vraagt om zijn koningin te worden, barst er een verhitte discussie los over het politieke verleden van haar vader tijdens het Videla regime in Argentinië. En dan is de vraag: Kan Máxima trouw blijven aan zichzelf zonder haar familie op te geven?
Het antwoord op die laatste vraag blijft natuurlijk nog even geheim. Wat we je wel kunnen bieden, zijn nieuwe stills van de reeks. Videoland deelt zojuist de onderstaande kiekjes via Instagram.
Dit bericht op Instagram bekijken
Benieuwd naar meer? Máxima is vanaf 20 april wekelijks te streamen op Videoland.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'