TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
’s Werelds beste atleten strijden dit weekend bij de WK Indooratletiek in Glasgow om de medailles. Op deze eerste dag staan onder meer de heats en de halve finales van de 400 meter voor vrouwen op het programma.
Dat betekent dat Femke Bol en Lieke Klaver in actie komen. Beiden zijn het aan hun stand verplicht zich te plaatsen voor de finale van zaterdag. Bol verpulverde vorig jaar het 41 jaar oude indoorwereldrecord op de 400 meter en pakte de Europese titel. Lieke Klaver legde achter Bol beslag op het zilver. Beide atletes maakten deel uit van de gouden estafetteploeg bij de WK in Boedapest.
Ook bij het kogelstoten liggen Nederlandse medaillekansen. Nationaal kampioen Jessica Schilder is na een jaar blessureleed terug op het hoogste podium.
Video: Viraal ‘knappe agent’ uit The Passion reageert op alle aandacht
08:34Dit is de opvolger van Maarten van Rossem bij De Slimste Mens
08:03De TV van gisteren: Spannende KNVB-bekerfinale trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 28 april t/m donderdag 1 mei 2025
06:47Vanavond op TV: Dream school, De wijkagent: Helden van de straat, Honest Thief