TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voordat de OranjeLeeuwinnen richting het WK in Australië en Nieuw-Zeeland vertrekken komen ze nog één keer in actie voor eigen publiek. In deze zogeheten uitzwaaiwedstrijd nemen ze het in het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade op tegen België.
Die ploeg ontbreekt op het WK, want de Belgen eindigden in de kwalificatiegroep op de tweede plek achter Noorwegen en in de play-offs verloren ze van Portugal, de eerste tegenstander van Nederland op het WK. Toch moet de ploeg van bondscoach Andries Jonker rekening houden met de Belgen, op het afgelopen EK wisten ze te verrassen met een plek in de kwartfinales. De laatste keer dat de OranjeLeeuwinnen tegen de zuiderburen speelden, in 2021, ging het wel makkelijk: in Brussel versloegen ze België met 1-6.
Partnerbijdrage
Zin in een flinke dosis actie, spanning en iconische karakters? Dan zit je deze week goed bij Paramount Network. De zender staat namelijk volledig in het teken van superhelden en hun minder brave tegenhangers.
Video: Johan Derksen is duidelijk over keuze voor Songfestivalliedje
10:02Op deze datum zien we de cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden
09:24De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers zien laatste Flikken met Victor Reinier
06:47Vanavond op TV: Het Koningsdagconcert, Make up your mind, Pokémon Detective Pikachu
21:39Fans Flikken Maastricht in verwarring na laatste aflevering met Victor Reinier