TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nederland kan goede zaken doen in het medailleklassement, want op de roeibaan komt de dubbeltwee in het water. Stef Broenink en Melvin Twellaar pakten bij de Olympische Spelen in Tokio het zilver. Vorig jaar won het duo de wereldtitel en nu willen ze maar één ding: goud.
Bij de vrouwen is de vier-zonder-stuurvrouw de Nederlandse troef. Bijzonder is de inbreng van Marloes Oldenburg. Nog geen twee jaar geleden brak ze een nekwervel en het was onzeker of ze ooit nog zou kunnen roeien. Tien maanden later liet ze zien dat wel degelijk te kunnen: samen met Hermijntje Drenth, Tinka Offereins en Benthe Boonstra veroverde ze de wereldtitel.
Een gouden olympische medaille zou de kers op de taart zijn, daarvoor moet het viertal afrekenen met de ijzersterke Britse boot.
'Grote afwezige' Buddy vanavond te zien in reallifesoap Gerard Joling
11:53Albert Verlinde hoopt dat hij dit programma mag gaan presenteren
10:44Netflix deelt eerste beelden en startdatum van satirische serie Voetbalouders
10:10De TV van gisteren: kijkers zien confrontatie in start Bureau Onrecht bijna uit de hand lopen
10:006 onvergetelijke momenten van Eva van Dongen en Floris Wolfs in Flikken Maastricht