TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tijmen Snel deed zijn naam eer aan bij het wereldbekerkwalificatietoernooi, eerder deze maand in Heerenveen. Op de 1500 meter snelde hij in een tijd van 1.45,31 verrassend naar de winst en mag zich nu bij de World Cup in Peking meten grootheden als de Amerikaanse wereldkampioen Jordan Stolz en de Chinees Zhongyan Ning.
De 26-jarige Snel ziet de komende wedstrijden met vertrouwen tegemoet. Dit heeft met name te maken met het nieuwe elan van zijn ploeg Essent, zo vertelt hij op de KNSB-website.
"Het is anders dan vorig jaar. Er heerst een bepaalde positiviteit bij hetgeen we doen en waar we met z’n allen achter staan. We trekken meer samen op, ook met de allrounders, waardoor er automatisch meer contact ontstaat. Dat mist zijn uitwerking niet."
De Wereldbekerschaatsen in Peking zie je op 29 november 2024 vanaf 16:10 uur bij NOS op NPO 1.
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'