TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op voorhand leek de kans voor Zwitserland op een goed resultaat deze zomer niet zo groot in de poule met Duitsland. Maar met een eerste overwinning op zak beginnen de Zwitsers met veel zelfvertrouwen aan de wedstrijd tegen Schotland.
Schotland daarentegen kreeg een flink klap te verduren in het openingsduel van het EK voetbal tegen Duitsland. Die Mannschaft won met 5-1 van de Schotten, dus Schotland moet vandaag punten pakken tegen Zwitserland wil het zich nog kwalificeren voor de achtste finales.
Bondscoach Murat Yakin kan wel rekenen op een sterke defensie. Hij heeft met Gregor Kobel en Yann Sommer de beschikking over twee topkeepers en met Manuel Akanji is er een topverdediger van Manchester City aanwezig. Tegen de Schotten - die de eerste wedstrijd met 5-1 verloren van Duitsland - is een goed resultaat gewenst.
Duitsland speelt vandaag tegen Hongarije. Outsider Kroatië en Albanië uit poule B maken het schema van de dag compleet.
EK Voetbal: Schotland - Zwitserland is op woensdag 19 juni om 21:00 uur te zien op NPO 1.
Martine van Os komende weken niet te zien bij Tijd voor MAX
15:16Inauguratie van Paus Leo XIV live te zien bij KRO-NCRV
15:04Startdatum tweede seizoen Het Jachtseizoen: Most Wanted bekend
13:58Royaltyprogramma Blauw Bloed volgende slachtoffer van bezuinigingen bij de NPO
13:50Kees Vliegt Echt Uit binnenkort te zien bij Videoland
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.