TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is tijd voor witte tenues, aardbeien met slagroom en gras: Wimbledon, het derde grandslamtoernooi van het jaar, gaat van start.
Ook deze editie is de vraag: wie stopt titelverdediger Novak Djokovic? De Serviër schreef vorige maand historie op Roland Garros met zijn 23e grandslamtitel, een ongeëvenaarde prestatie in het mannentennis. Wimbledon won hij zeven keer, en hoewel de nieuwe generatie heus op de deur klopt, is Djokovic met al zijn ervaring toch favoriet.
Nederland hoopt op Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor, hoewel beiden kampen met pijntjes. Ook Tim van Rijthoven, de sensatie van vorig jaar, is niet helemaal fit. Bij de vrouwen verdedigt Elena Rybakina haar titel, zij won vorige zomer op het Londense gras haar eerste grandslamtoernooi.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Herman van Veen over docuserie Herman van Veen 80!: 'Ik ben net zo nieuwsgierig als u'
09:32Sjoerd van Ramshorst gaat viral met dansje in Met het Mes op Tafel
08:57Ronnie Flex lacht geruchten rondom The Voice of Holland weg: 'Helemaal geen contact over'
08:28De TV van gisteren: Ouderwetse burenruzie om een schutting in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Malavita