TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Als de voortekenen niet bedriegen, zijn in deze derde etappe de sprinters aan zet. De 230 kilometer tussen Piacenza en Turijn zijn vrijwel helemaal vlak.
Lees hier alles over de Tour de France 2024
Mogelijk wordt hier geschiedenis geschreven, want deze ronde kan Mark Cavendish een decennia oud record verbreken. De snelle Brit won 34 Touretappes, evenveel als wielerlegende Eddy Merckx. Mocht hij deze ronde een rit winnen, dan heeft hij het record alleen op zijn naam.
Ook vorig jaar ging hij in de Tour op recordjacht en hij kwam verdraaid dichtbij: bij de finish van rit 7, in Bordeaux, kwam alleen Jasper Philipsen eerder over de streep. Helaas ging er een dag later een dikke streep door Cavendish’ recorddroom. Bij een valpartij in Limoges brak hij zijn sleutelbeen, waardoor hij de Tour moest verlaten.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'
09:18Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'
09:03Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door