TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord keert terug op heilige grond: San Siro in Milaan. In 1970 wonnen de Rotterdammers er de Europa Cup 1 door Celtic met 2-1 te verslaan. Nu hoopt Feyenoord tegen AC Milan plaatsing af te dwingen voor de achtste finales van de Champions League. En het ziet er goed uit: op woensdag 12 februari 2025 wist Feyenoord al met 1-0 te winnen van de ploeg.
Bij de Italiaanse club staat Tijjani Reijnders sinds de zomer van 2023 onder contract en onze landgenoot is een van de sterkhouders van de roodzwarten. Daarmee houdt hij een lange geschiedenis van Nederlanders bij AC Milan in stand.
Onder anderen Ruud Gullit, Marco van Basten en Frank Rijkaard eind jaren 80 en Clarence Seedorf en Jaap Stam in de jaren nul gingen Reijnders voor. Voor Santiago Gimenez wordt het een saillant duel. De Mexicaanse spits stapte begin deze maand over van Feyenoord naar AC Milan.
AC Milan - Feyenoord zie je op dinsdag 18 februari 2025 vanaf 18:45 uur op Ziggo Sport.
Partnerbijdrage
Johan Derksen verklaart afwezigheid bij Vandaag inside: 'Had even geen zin om hier leuk te zitten te doen'
17:55Jette van der Meij pakt rol in tweede seizoen Videolandserie Máxima
16:01Dit kun je verwachten van de finale van Make Up Your Mind
15:03Dochter van Johan Derksen reageert op zijn afwezigheid bij Vandaag Inside
14:22KZK-makelaar Alex van Keulen over zieke Martijn Krabbé: ‘Enorm gemis om hem niet meer om ons heen te hebben’