TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV neemt het vanavond dan wel op tegen de Spaanse stuntploeg Girona, toch is de kans groot dat er veel spelers met interlands voor het Nederlands elftal aan de aftrap staan. PSV heeft met onder meer Joey Veerman, Jerdy Schouten, Guus Til, Noa Lang en Luuk de Jong een hoop spelers die het oranje droegen. Niks bijzonders tot zover, maar bij de tegenstander uit Catalonië loopt er ook een aantal rond.
In de selectie van de nummer drie van de afgelopen Spaans competitie zitten Daley Blind, Donny van de Beek en Arnaut Danjuma. Of eerstgenoemde erbij is in het Phillips Stadion is nog de vraag. De verdediger kampt met een voetblessure.
Oud-Ajacied Van de Beek en aanvaller Arnaut Danjuma (ex-N.E.C.) zijn wel fit en maken een goede kans op een basisplek.
PSV vs. Girona zie je op dinsdag 5 november vanaf 18:45 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Boerin Bertie onthult wat er na de selectie met de brieven gebeurt in Boer Zoekt Vrouw
10:20Dit programma vervangt The Tribute: Battle of the Bands na de finale op SBS6
09:07Frank Lammers, Bridget Maasland en Khadija Arib in nieuw seizoen Verborgen Verleden
08:59Johan Derksen: 'Yvon Jaspers voegt niks toe in Boer Zoekt Vrouw'
08:14De TV van gisteren: Tv-programma's staan stil bij het overlijden van Dieuwertje Blok