TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Twee duels in de kwartfinale van de Champions League.
Real Madrid ontvangt Chelsea in het eigen Estadio Santiago Bernabéu. Deze twee ploegen zijn niet bepaald onbekenden van elkaar: tijdens de vorige editie troffen ze elkaar ook in de kwartfinale (Real won) en het jaar ervoor in de halve eindstrijd (Chelsea won).
Opvallend feitje: in beide gevallen won de winnaar uiteindelijk ook het toernooi. Bij de Madrilenen is het natuurlijk uitkijken naar de verrichtingen van spits Karim Benzema, terwijl bij Chelsea Kai Havertz steeds beter zijn draai begint te vinden.
De andere kwartfinale op woensdag is een Italiaans onderonsje: AC Milan speelt thuis tegen Napoli. Een van de duels wordt live uitgezonden en het andere komt in samenvatting. De returns zijn op 18 april.
'Grote afwezige' Buddy vanavond te zien in reallifesoap Gerard Joling
11:53Albert Verlinde hoopt dat hij dit programma mag gaan presenteren
10:44Netflix deelt eerste beelden en startdatum van satirische serie Voetbalouders
10:10De TV van gisteren: kijkers zien confrontatie in start Bureau Onrecht bijna uit de hand lopen
10:006 onvergetelijke momenten van Eva van Dongen en Floris Wolfs in Flikken Maastricht