TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de vlakke rit van woensdag volgt het zwaartepunt van de derde week in de Ronde van Italië. Op donderdag en vrijdag staan er twee loodzware bergetappes op het programma.
De startstreep van de eerste ligt in Oderzo en de finish is in de Dolomieten in Valle di Zoldo. De rit is ‘slechts’ 161 kilometer lang, maar kent wel veel vervelende hindernissen. Na zo’n 25 kilometer fietsen verschijnt de eerste klim van de dag (eerste categorie). Dat is vermoedelijk ook het moment waarop de aanvallers een kopgroep proberen te vormen.
Na de afdaling gaat het wegdek eigenlijk alleen nog maar omhoog en volgen nog vier beklimmingen. De finale van deze rit begint op ongeveer 15 kilometer van de eindstreep en bestaat uit een tweetal beklimmingen van de tweede categorie.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Vanavond op TV: Van Moskou tot Maidan, vtwonen weer verliefd op je huis, The Heartbreak Kid
11:25Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'