TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In gesprek met RTL Boulevard vertelt de Rotterdamse zangeres hoe de vork in de steel zit.
Ze geeft toe dat de makers van The voice haar enkele maanden geleden wel benaderd hebben, maar dat ze al vrij snel wist dat dit niets voor haar was: "Het past nu niet in mijn agenda en ik denk ook dat er ook veel betere mensen zijn die die stoel kunnen benutten."
Michelle stelt dat ze niet te horen kreeg wie naast haar in de bekende rode draaistoelen zouden zitten: "Ik weet net zoveel als jij!", verklaart ze tegen de cameraploeg. Eerder werd al bekend dat de makers Voice-veteraan Anouk niet hadden gevraagd een comeback te maken als coach.
Davina bedankte zelf voor die eer, toch houdt de 29-jarige artieste de deur op een kier: "Zeg nooit nooit, het is een heel prachtig programma en het heeft veel artiesten heel veel gebracht. Het is een Nederlandse creatie en daar mogen we best trots op zijn."
Make Up Your Mind 2025: Voor deze BN'ers viel het doek in aflevering 1
11:16Davina Michelle bedankt voor coachstoel in comeback Voice of Holland
11:04Meilandjes maken klapper op huizenmarkt: koper gevonden voor miljoenenpand Erica en Martien
10:54Wilfred Genee krijgt pijnlijke confrontatie over zangtalent: 'Ik dácht dat het best okay was'
10:37Catherine Keyl (78) in therapie om tv-werk: 'Anders had ik het nooit gered'