TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In gesprek met RTL Boulevard vertelt de Rotterdamse zangeres hoe de vork in de steel zit.
Ze geeft toe dat de makers van The voice haar enkele maanden geleden wel benaderd hebben, maar dat ze al vrij snel wist dat dit niets voor haar was: "Het past nu niet in mijn agenda en ik denk ook dat er ook veel betere mensen zijn die die stoel kunnen benutten."
Michelle stelt dat ze niet te horen kreeg wie naast haar in de bekende rode draaistoelen zouden zitten: "Ik weet net zoveel als jij!", verklaart ze tegen de cameraploeg. Eerder werd al bekend dat de makers Voice-veteraan Anouk niet hadden gevraagd een comeback te maken als coach.
Davina bedankte zelf voor die eer, toch houdt de 29-jarige artieste de deur op een kier: "Zeg nooit nooit, het is een heel prachtig programma en het heeft veel artiesten heel veel gebracht. Het is een Nederlandse creatie en daar mogen we best trots op zijn."
Partnerbijdrage
Liefhebbers van misdaadseries opgelet: bij BBC First kun je nu genieten van het derde seizoen van Beyond Paradise!
Video: verklapt Katja Schuurman hier een nieuwe GTST-comeback?
08:13De TV van gisteren: 'André Hazes, wat ben je ook een heerlijk joch'
06:47Vanavond op TV: Van Roosmalen & Groenteman, Chateau Meiland: La dolce vita, The Flash
22:00Fiasco in Miljoenenjacht: kijker verwijt Lies hebzucht
11:55Rob Kamphues over André Hazes in De Klassenavond: 'Het greep hem naar de keel'