TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In gesprek met RTL Boulevard vertelt Genemans dat hij voor het nieuwe seizoen in Amerika is. ''Op dit moment lopen we in Amerika met de politie mee die moorden onderzoekt. Hier in Cleveland, een van de gevaarlijkste steden in Amerika, worden jaarlijks honderden moorden gepleegd. We volgen de mensen die al die moorden moeten onderzoeken'', vertelt hij.
Maar dat is lang niet alles wat kijkers kunnen verwachten van het seizoen. ''We hebben nog heel veel andere spannende onderwerpen. Zo gaan we bijvoorbeeld naar de allergrootste gevangenis ter wereld'', laat hij erover uit. Fans van de serie moeten waarschijnlijk nog wel even geduld hebben. Ewout vertelt aan RTL Boulevard dat het programma ergens volgend jaar op Videoland en RTL 5 te zien zal zijn.
Hieronder is het gesprek van Ewout met RTL Boulevard te bekijken.
De afgelopen weken was Ewout op de buis te zien met zijn programma Bureau Rotterdam, dat wekelijks veel kijkers trok. Gisteren maakte hij via zijn Instagram bekend dat ook daarvan een nieuw seizoen op komst is. Aankomende week zal hij bekendmaken waar de nieuwe reeks zich afspeelt.
Op deze datum zien we de cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden
09:24De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers zien laatste Flikken met Victor Reinier
06:47Vanavond op TV: Het Koningsdagconcert, Make up your mind, Pokémon Detective Pikachu
21:39Fans Flikken Maastricht in verwarring na laatste aflevering met Victor Reinier
19:18Ilja Gort reageert op einde wijnreeks: 'De NPO wordt gerund door dames en die hebben de pest aan mij'