TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen april werd Derksen voor het eerst geopereerd aan de breuk in zijn lies. Dat moest begin deze maand nog een keer opnieuw, omdat de operatie niet helemaal goed was gegaan. Het zit Johan niet mee, want afgelopen week onderging hij weer een operatie aan een liesbreuk, dit keer aan de andere kant. Dat heeft zijn goede vriend John de Bever bevestigd aan Shownieuws.
''Ik ga zondag normaal altijd op de koffie, maar hij is gister aan zijn liesbreuk geopereerd'', zegt volkszanger John de Bever tegen Shownieuws. Ondanks de operatie is De Bever toch bij Johan op bezoek geweest. De zanger laat weten dat de operatie goed is gegaan.
“De wond moet natuurlijk wel genezen, maar het was perfect en er was niets aan de hand. Hij zag er goed uit en was weer aan het wandelen. Het komt helemaal goed met Johan'', aldus John.
Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen
11:25Dit programma komt in de plaats van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
10:50Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'