TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL Boulevard stond zaterdag uitgebreid stil bij hun collega Peter R. de Vries die precies twee jaar geleden overleed aan de verwondingen die hij opliep bij een aanslag direct na afloop van het entertainmentprogramma.
Peters zoon Royce kon onthullen dat de kunstenaar Riki Hurkmans een monument gaat maken dat volgend jaar op het Leidseplein moet staan. Het ontwerp bestaat uit twee bronzen handen die in elkaar grijpen om de helpende hand te symboliseren die De Vries aan talloze mensen bood.
Daarnaast komen er in maar liefst 41 talen een aantal 'leefregels' van Peter te staan die hij in een laatste brief aan zijn kinderen deelde. Royce vertelt: "Er staat onder andere: houd je rug recht en kom op voor zwakkeren en minderheden. Dat is iets wat mijn vader bij leven heel erg belangrijk vond en belangrijk vond om aan ons mee te geven."
In de uitzending van Boulevard kwam ook ter sprake dat Peter zelfs na twee jaar nog dagelijks wordt gemist op de redactie van het programma. Volgens presentatrice Bridget Maasland is met name het ontbreken van zijn vechtlust een groot gemis.
Bekende collega's reageren op overlijden Loretta Schrijver: 'Wat gaan we jou en je bulderlach missen'
13:05Loretta Schrijver op 68-jarige leeftijd overleden
10:57Albert Verlinde klaar met kritiek op Linda de Mol: 'Gun die vrouw een kans'
10:07Dit is wanneer de finale van Boer Zoekt Vrouw te zien is
10:00René Froger over Bloed, Zweet en Tranen: 'André Hazes was een natuurtalent'