TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het GTST-personage van Noa Jacobus - Nola Sanders - kreeg het tijdens de afgelopen cliffhanger flink voor haar kiezen, want ze bleek leukemie te hebben. De actrice werd na de laatste uitzendweek overspoeld met reacties op deze heftige verhaallijn.
Dat vertelt ze aan RTL Boulevard.
"Ik heb heel veel positieve reacties gekregen. Het is echt heel fijn, allemaal lieve berichtjes", vertelt Noa. Ze heeft onder meer berichten ontvangen van mensen die zelf met de ziekte te maken hebben of hebben gehad. "Dat is altijd wel heel ontroerend om te lezen."
"Het is een hele emotionele verhaallijn die voor iedereen denk ik wel ergens dichtbij komt. Het draaien van die specifieke scène was best wel pittig", vult Marley van der Velden - die in de serie haar moeder speelt - nog aan.
Het nieuwe seizoen van GTST is op maandag 26 augustus 2024 te zien bij RTL 4. Op Videoland kun je vanaf donderdag 22 augustus al beginnen met kijken naar de nieuwe reeks.
De TV van gisteren: Tv-programma's staan stil bij het overlijden van Dieuwertje Blok
08:00Carlo Boszhard keek met open mond naar aflevering Radar
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 maart 2025
06:47Vanavond op TV: Dream school, Daar gaan ze weer, Jack Reacher: Never Go Back
20:14Yvon Jaspers over Boer Zoekt Vrouw: 'Ik hoop dat mensen zien dat ik mijn hele ziel en zaligheid erin stop'