TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertellen ze op Instagram.
De eerste beelden tonen een hoop emotie bij S10. "Ik wil het echt niet doen. Ik voel aan alles dat ik het niet meer wil", klinkt het op een emotioneel moment uit de mond van de zangeres. We zien stukken van het Songfestival, van Taarten van Abel en ook gelukkige momenten met haar goede vriendin en zangeres Froukje.
Dit bericht op Instagram bekijken
Meermaals deelde S10 openhartig verhalen uit haar vroege jeugd en over haar psychische problemen in haar muziek. De makers Linda Hakeboom en Rolf Hartogensis hopen vooral het groeiende aantal jongeren dat kampt met mentale problemen bespreekbaar te maken met deze documentaire.
De documentaire wordt uitgezonden door de EO in de Europese Week van de Mentale Gezondheid. S10-dat het goed blijft gaan met mij wordt woensdag 22 mei uitgezonden op NPO3. De film is vanaf maandag 20 mei te zien op NPO Start.
Muziekfeest verruilt het plein voor andere locatie
10:54KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit
10:47Video: Drama in The Real Housewives van het Zuiden: ‘Uitspraken van dat Mexicaantje kunnen niet door de beugel’
10:00De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'
09:40'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'